Ağu
9th

Merhaba,

Files under | Posted by Ferikel

Oluşturmaya henüz yeni başladığımız bu sitenin ( Bizim Sitemiz ) amacı ; Herkesin fikirlerini, bilgilerini, yazarlık duygusunu, köşe yazarlığı yeteneğini, sohbetlerini, anılarını, bilgi birikimlerini, hobilerini, meraklarını ölümsüzleştirerek internette herkesle paylaşabilmesidir. İlk insanların taş bloklarına yazıp ölümsüzleştirerek bizlere bıraktığı mirasların benzerini günümüze uyarlayarak biz de yapalım istedim. İnternet sayesinde artık bizden sonraki kuşaklara altına imzamızı atarak izlerimizi, düşüncelerimizi en kolay yol ile bırakabileceğiz. Neden bunu kullanmayalım ki? Neden bizim de (yani sizinde) bir yazımız, izimiz olmasın ki internette!!!

Sizlerden istediğim tek şey aile kavramını zedeleyecek, sitemizi zor duruma sokacak, aşırı siyasi içerikli ve seviyeyi düşürecek türde yazılar yazmamanız yönündedir. Unutmayın ki, herkes kendi yazdığı yazıdan sorumludur. Ancak beni, bizi ve sizi zor durumda bırakacak yazılar göndermemenizi ayrıca rica ediyorum.

“Bizim Sitemiz” de hobilerimizden, anılarımıza, spordan, yemek tarifine, fikirlerimizden müziğe ve şiirlerimize kadar herşeyden bahsedeceğiz. Bahsedeceğiz diyorum çünkü bu site “Bizim Sitemiz” olacaktır. Yalnızca sizin yazdıklarınızla sınırlı olacak olan sitemize, hepinizden yazılar ve yeni fikirler bekliyorum. Yazılarınızın yayınlanması için  dursun@ferikel.com  adresine göndermeniz yeterlidir. İsteyen düzenli olarak veya canı istediğinde:) köşe yazıları yazıp yayınlayabilir, isteyen günlük-aylık yazılar gönderebilir. Yazdığınız bir hikayeyi, anıyı, fikrinizi ölümsüz mü yapmak istiyorsunuz? yazın gönderin, internetin tarihinde o da yerini alsın. Unutmayın, “Bizim Sitemiz” sadece bizlerin yazdıklarıyla sınırlı olacaktır.

Yazmak istediğiniz farklı kategorileri varsa bildirmeniz yeterlidir. Size özel kategorinizi hemen açalım. İsterseniz Rumuz ile, isterseniz gerçek adınızla da yazılarınızı yayınlayabiliriz. İsterseniz sadece yazılanlara yorum/eleştiri veya ilaveler yaparak da, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Okumak istediğiniz belli konular için yandaki kategoriler bölümünden seçim yaptığınızda sadece o kategoriye ait yazıları okuyabilirsiniz.

Unutmayın ki “Bizim Sitemiz” sadece sizin katkılarınızla büyüyecektir.

Sevgiyle Kalın,

Dursun FERİKEL

dursun@ferikel.com